Uvolnilo se místo ředitele programů pozorování Země ESA

Sdílet:


Evropská kosmická agentura hledá nového ředitele programů pozorování Země, který bude členem její výkonné rady a bude podporovat generálního ředitele, přičemž bude mít zodpovědnost za odpovídající programy ESA a další cíle.

Pozice má sídlo ve středisku ESA ESRIN (European Space Research Institute), což je centrum ESA pro pozorování Země ve Frascati nedaleko Říma.

Ředitel programů pozorování Země je zodpovědný za definování, plánování a provádění programů pozorování Země ESA, a to v souladu s Evropskou strategií pro vesmír, přičemž bude v patrnost celosvětové prostředí a jeho hlavní hráče. Ředitel je zodpovědný za implementaci všech aktivit ESA v oblasti pozorování Země a za přípravu nových návrhů v této oblasti.

Zájemci o pozici by měli mít vyšší (ideálně technické nebo vědecké) vzdělání a hlubší znalosti plus zkušenosti s pozorováním Země. Ideálně získané v rámci mezinárodních projektů a v těsné spolupráci s partnerskými organizacemi.

Podívejte se na detailní popis práce a požadavky.

Přihlášky by měly být adresované v podobě dopisu a CV, a to nejpozději 30. dubna 2021, na adresu „Head of the Human Resources Department“ a zaslány též na následující e-mailovou adresu director2021@esa.int

Upozorňujeme, že přihlásit se mohou jen zájemci z následujících států: Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko a Velká Británie.

Další informace jsou k dispozici na portálu Evropské kosmické agentury (ESA).

Rubriky