Přidejte se zdarma k naší online události Space2Connect

Sdílet:


První virtuální konference ESA věnovaná výhradně telekomunikacím se uskuteční od 11. do 14. října.

V rámci události „Space2connect“ budou zkoumány a diskutovány budoucí kosmická řešení, která se zaměří na výzvy a příležitosti dnešní a zítřejší digitální ekonomiky.

Událost nabídne přehled o podnikání, aplikacích a dostupných kosmických řešeních v oblasti družicového telekomunikačního byznysu. Má za cíl vytvářet nová partnerství a inspirovat nové strategie. Jde o první konferenci ESA, která se snaží propojit celý řetězec družicové komunikace směrem „vzhůru“ i „dolů“.

Konference se bude skládat jak z plenárních, tak paralelních zasedání. Satelitní operátoři, výrobci, malé a střední firmy, společnosti z éry New Space, podnikatelé, techničtí experti, instituce a investoři jsou vybízeni k výměně nápadů a budoucích plánů v diskusích u kulatého stolu.

Ředitelka telekomunikací a integrovaných aplikací v ESA Elodie Viauová k tomu říká: „Jsem hrdá na to, že se mohu podílet na historicky první konferenci Space2Connect. V našem propojeném světě jsou data jako elektřina a konektivita je jako distribuční síť. Je to vše o dodání dat ke komukoliv, kdekoliv a bez přerušení.“

„Spolupracujeme s institucemi, podnikateli a inovátory v evropském kosmickém průmyslu, abychom podpořili inovace a konkurenceschopnost. Stejně tak je podporujeme ve vývoji společenských řešení pro zlepšování života na Zemi.“

Posluchači si budou moci vybrat ze široké škály souběžně probíhajících relací představujících nejnovější vývoj pokročilých technologií, produktů a služeb pro družicovou komunikaci.

Další informace jsou k dispozici na portálu Evropské kosmické agentury (ESA).

Rubriky