Konference Gate2Space 2021

Sdílet:


Zveme Vás na již 8. ročník konference Gate2Space 2021, který pořádá Technologické centrum AV ČR ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR a který je součástí festivalu Czech Space Week 2021.
Akce je určena zástupcům space firem a akademické sféry, kteří se chtějí dozvědět více o zapojení českých subjektů do kosmických aktivit a spolupracovat s Evropskou kosmickou agenturou – ESA.

Hlavním cílem konference je informovat o příležitostech v oblasti zapojení firem do programů ESA a dalších programů jiných institucí. Zazní rovněž konkrétní finanční alokace pro dané programy pro rok 2022.

Představíme rovněž škálu podpory ze strany Technologického centra AV ČR, zazní také přednáška o technologickém transferu s ESA, o možnostech nového financování tzv. Spark funding, přednáška na téma rozvoje inovačních kapacit SME firem, službách Enterprise Europe Network a o spolupráci s evropskými výzkumnými infrastrukturami.

Konference proběhne on-line v pondělí 8.11.2021 od 15:00 do 18:00 hodin formou živého vysílání na: https://slideslive.com/czechspaceweek/live

KONTAKT:

Rubriky