Formování budoucnosti kosmických telekomunikací

Sdílet:


ESA zve každého, kdo pracuje v oblasti kosmické telekomunikace – bez ohledu na to, zdali ve velké společnosti, malé začínající firmě nebo zavedené výzkumné instituci – aby se zapojil do utváření budoucnosti zapojením se do specializované konference.

Účastníci konference ESA Space2Connect 2023, která se uskuteční od 7. do 9. června 2023 v italském městě Matera, budou řešit, kterak lze v dnešní digitální společnosti využít kosmického prostoru k zajištění neustálého spojení mezi lidmi a zařízeními.

Program konference Space2Connect 2023 bude zkoumat, jak můžeme využívat kosmický prostor ku prospěchu společnosti a jak tyto společenské potřeby mohou směrovat ambice kosmického průmyslu v Evropě. Bude analyzovat, kterak umožnit kosmickému průmyslu přinášet evropským občanům nejlepší výsledky a hodnoty.

Konference zahrnuje přístup na všechna plenární a paralelní zasedání, obědy, přestávky na kávu a společenské akce včetně prohlídky hlavního operačního střediska Italské kosmické agentury (ASI, Agenzia Spaziale Italiana).

Další informace jsou k dispozici na portálu Evropské kosmické agentury (ESA).

Rubriky