Czech Space Week se letos rozroste o Space2Business, dva dny nabité kosmickým průmyslem

Sdílet:


Po roce přichází už 5. ročník vesmírného festivalu Czech Space Week 2022, který nově přináší dvoudenní průmyslové dny pod názvem Space2Business. Jedná se o oficiální akci Českého předsednictví v Radě EU, proto nově uvítáme na akci návštěvníky z celé Evropy.

Space2Business se koná 28.–29. 11. 2022 v Kongresovém centru Praha a je ideální příležitostí pro všechny firmy, startupy, výzkumné instituce a investory nejen z evropských zemích, kteří hledají příležitosti ke spolupráci v rámci kosmického průmyslu.

Jako dvoudenní akce je Space2Business jednou z největších evropských výstav a konferencí zaměřených na kosmický průmysl. Konferenční program nabídne novinky z Kosmického programu EU, nejnovější trendy, představí nástroje na podporu podnikání v kosmických aktivitách nejen pro kosmické firmy, ale také výsledky Ministerské rady ESA, na kterou akce přímo navazuje.  Kromě konference bude na akci také EXPO výstava kosmických firem, veletrh pracovních příležitostí, soutěž pro startupy, matchmaking (schůzky 1:1) a řada akcí v rámci doprovodného programu.

Registrujte se co nejdříve na stránkách Space2Business, kde si postupně budete moci rezervovat schůzky s dalšími firmami a dozvíte se novinky týkající se programu. Kromě registrace na webu je nutná také akreditace na webu určeném pro registraci na akce pořádané v rámci českého předsednictví v Radě EU, kterou je možné zřídit na https://accreditation.eu2022.cz/.

Rubriky