Česky English

Úvodní stránka Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Webové stránky:
www.msmt.cz

Adresa:
Karmelitská 7,
118 12 Praha 1

Tel. ústředna:
+420 234 811 111

Elektronická adresa:
posta@msmt.cz

 

Odbor zodpovědný za kosmickou problematiku:
Náměstek pro výzkum a vysoké školství

  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je ústředním orgánem státní správy zodpovědným za vzdělávání, výzkum a vývoj v oblasti kosmických aktivit, včetně mezinárodní spolupráce.
  • Podílí se na koordinaci kosmických aktivit vlády České republiky. 

 

Aktuality RSS

Letošním pražským Ámosem je Veronika Svobodová
Praha, 17. ledna 2019 - Letos žáci základních a středních škol nominovali do ankety Zlatý Ámos rekordních 92 učitelek a učitelů. Ne všechny přihlášky splňovaly závazné podmínky, a tak v regionálních kolech bude o titul nejoblíbenějšího učitele/učitelky České republiky bojovat 75 vyučujících.

Rozdělení finančních prostředků ze státního rozpočtu - MŮJ KLUB 2019
V roce 2019 bylo v programu MŮJ KLUB podpořeno 5525 spolků, kterým byly rozděleny finanční prostředky v celkové částce 1 280 367 153,00 Kč.

Rok 2020


Rok 2019


Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ústavní péče


Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici Speciální pedagog v oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ústavní péče


Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na pozici Psycholog v oddělení metodické podpory v oblasti poradenských služeb a ústavní péče


Do konce ledna lze navrhovat kandidáty na Medaili MŠMT
Praha, 16. ledna 2020 – Do konce ledna lze zasílat návrhy na nejlepší učitelky, učitele a další pracovníky ve školství, kteří by měli být oceněni Medailí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Medaile je nejvyšší ocenění za práci ve školství, kandidáty může navrhovat široká veřejnost.

Formulář vyúčtování peněžního daru a formulář zprávy o projektu za rok 2019


Brexit spolupráci v programu Erasmus+ letos neovlivní
Praha, 16. ledna 2020 - Britská vláda minulý týden potvrdila, že výzva v programu Erasmus+ pro rok 2020 nebude ohrožena. Spolupráce mezi státy Evropské unie a Velkou Británií bude nadále pokračovat beze změn. Vzdělávací instituce ve Velké Británii mohou i v letošním roce žádat o finanční podporu pro své projekty. Stejně tak i české organizace mohou zapojovat do svých projektů partnerské organizace z Velké Británie.
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.