Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Zajímají Vás systémy Galileo, EGNOS či kosmické aktivity obecně? Přijďte se podívat do sídla GSA v Praze v rámci dnů otevřených dveří!

Zajímají Vás systémy Galileo, EGNOS či kosmické aktivity obecně? Přijďte se podívat do sídla GSA v Praze v rámci dnů otevřených dveří!

Zajímají Vás systémy Galileo, EGNOS či kosmické aktivity obecně? Přijďte se podívat do sídla GSA v Praze v rámci dnů otevřených dveří!

Datum: 2.12.2016 08:00 - 3.12.2016 18:00


Již druhým rokem pořádá Agentura pro evropský GNSS (GSA), tentokráte ve dnech 2. a 3. prosince 2016, dny otevřených dveří ve svém sídle v pražských Holešovicích. Cílem dnů otevřených dveří v GSA je seznámit širokou veřejnost s evropskými systémy družicové navigace skrze řadu přednášek a bohatý doprovodný program. Zváni jsou rodiny, jednotlivci a samozřejmě i školy a studenti. Návštěvníci se na akci dozví více o tom, co dělá Evropská unie ve vesmíru, jak pracuje agentura GSA, jak funguje družicová navigace či proč je tak důležitá v našich každodenních životech.


Program dále zahrnuje zajímavé semináře, soutěže, výstavy, animační aktivity pro rodiny s dětmi, činnosti pro školy a jiné zábavné aktivity! Přijďte navštívit GSA a uvidíte model jedné z družic systému Galileo v různých konfiguracích, vyfotíte se ve vesmíru, zkusíte přistát s pomocí druźicové navigace a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Program akce naleznete zde.

Pokud chcete přijít jako školní návštěva, napište na tuto adresu: gsaopendays@gsa.europa.eu

Neváhejte a pro více informací, aktuální program a novinky z přípravy akce „Dny otevřených dveří v GSA“ navštite tento odkaz.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 25.11.2016
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.