Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Výroční zasedání ASD Annual Convention 2014

Výroční zasedání ASD Annual Convention 2014

Výroční zasedání ASD Annual Convention 2014

Datum: 23.4.2014 08:00 - 25.4.2014 19:00

V Praze se ve dnech 23.–25. dubna 2014 uskuteční výroční zasedání evropské Asociace ASD, reprezentující zástupce leteckého, kosmického, obranného a bezpečnostního průmyslu. Tématem zasedání bude "Posilování evropské prosperity a konkurenceschopnosti: 4D test pro politiky a průmysl“.


Setkání ASD přivede do Prahy představitele z oblastí průmyslu, výzkumu a politických institucí, aby zde diskutovali dlouhodobé vyhlídky daných odvětví a iniciovali budoucí platformy spolupráce. Samotnému setkání bude předcházet i “Fórum mladých profesionálů”, které je iniciativou Asociace leteckých výrobců ČR a sdružuje mladé odborníky v oblasti leteckého inženýrství z České republiky a okolních zemí.

Podstatou asociace ASD je poskytovat výrobcům, které reprezentuje, jednotnou platformu pro vytváření společných stanovisek. ASD informuje své členy o novinkách ve vývoji politik a legislativních iniciativ a dále zvyšuje povědomí o svých aktivitách mezi všemi institucemi EU. Jako angažovaný partner tvůrzů politik v EU a při napomáhání dialogu ASD pravidelně komunikuje s institucemi EU, mezinárodními organizacemi, celou řadou aktérů i s mezinárodními médii.

Více informací naleznete zde.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 27.3.2014
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.