Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Save the Date: Pozvánka na Copernicus Supplier Industry Days, 27. – 28. března, Nizozemí

Save the Date: Pozvánka na Copernicus Supplier Industry Days, 27. – 28. března, Nizozemí

Save the Date: Pozvánka na Copernicus Supplier Industry Days, 27. – 28. března, Nizozemí

Datum: 27.3.2019 08:00 - 28.3.2019 20:00


Ve dnech 27. a 28. března 2019 proběhnou v nizozemském centru ESA ESTEC průmyslové dny "Copernicus Supplier Days", zaměřené na dodavatelský řetězec programu Copernicus. Předmětem průmyslových dní bude zejména nabídka možností spolupráce na připravovaných 6 kandidátských misích (zatím tzv. High Priority Candidates Missions - HPCMs) na rozšíření rodiny družic Sentinel. Pro účast na přípravě nových Sentinelů je účast na tomto průmyslovém dni klíčová!


Kandidátské mise, resp. nové typy Sentinelů, se budou připravovat v programu Copernicus Space Component – 4, který bude otevřen na ministerské radě ESA v listopadu 2019.

Před vložením prostředků do tohoto programu však budeme potřebovat přehled o absorpční kapacitě a zejména zájmu českých firem se výstavby nových Sentinelů účastnit. Kandidátské mise jsou aktuálně rozpracovávány ve fázi A. Podrobné informace o dodavatelích studií jsou uvedeny v zabezpečené části webu www.czechspaceportal.cz.

Na průmyslový den je nutné se registrovat nejpozději do 12. 3. 2019! Registraci zasílejte e-mailem na následující kontakt:

Ms Claudia Wildner
email: claudia.wildner@esa.int
tel : +31 71 565 8331

Pro podrobné informace o přípravě nových družic k rozšíření rodiny družic Sentinel a přípravě nové generace Sentinelů kontaktujte Ondreje Švába (ondrej.svab@mdcr.cz), delegáta do ESA PB-EO.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 21.2.2019
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.