Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí SAVE THE DATE: Česko-polský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit ve Varšavě

SAVE THE DATE: Česko-polský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit ve Varšavě

SAVE THE DATE: Česko-polský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit ve Varšavě

Datum: 26.10.2015 09:00 - 26.10.2015 18:00

Dne 26. října 2015 se ve Varšavě uskuteční Česko – polský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit. Průmyslový den organizuje Ministerstvo dopravy, polské Ministerstvo hospodářství a Polská agentura pro rozvoj podnikání (PARP).


Cílem průmyslového dne je otevřít příležitost pro hledání nových partnerů do projektů ESA, Horizontu 2020 nebo pro čistě komerční spolupráci v oblasti kosmických aktivit mezi českými a polskými subjekty.

Průmyslový den bude rozdělen na dvě části. V prvním bloku proběhnou krátké prezentace o kosmických aktivitách v obou zemích a následně bude k dispozici prostor pro základní prezentaci jednotlivých přihlášených firem (max. 3 min/firma). Druhý blok bude určen k bilaterálním B2B jednáním o možné spolupráci mezi jednotlivými firmami.

Místo konání akce: Belvedere Klonowa Residence, ul. Flory 2, Varšava.

Máte-li o účast na průmyslovém dni zájem, registrujte se prosím na následující adrese: milan.kadera@mdcr.cz nejpozději do 8. 10. 2015.

Pro sestavení plánu bilaterálních B2B jednání je nutné zjistit Vaše preference ohledně setkání se zástupci konkrétní společnosti. Proto jak polská, tak česká strana vytvoří katalog, v němž budou uvedeny krátké informace o každé účastnící se firmě. Formulář katalogu naleznete zde. V případě zájmu o účast prosím o jeho vyplnění a zaslání na adresu milan.kadera@mdcr.cz. Do katalogového listu můžete použít stejné informace, které jste sumarizovali do katalogu „Česko-francouzský, Česko-německý nebo Česko-italský průmyslový den“, případně, jak je uvedeno v katalogu Czech Republic Successful in ESA, pokud s ESA již spolupracujete. Uzávěrka registrace na průmyslový den je 8.10.2015. Následně registrovaným účastníkům zašleme katalog polských firem, aby mohli vybrat partnery, s nimiž se budou chtít během dne setkat.

Bližší rámcovou informaci o polských průmyslových kapacitách v oblasti kosmických aktivit naleznete v této brožuře (jedná se o dokument z roku 2012 obsahující pouze část současných polských kosmicky orientovaných průmyslových kapacit, registrovaní účastníci obdrží před výběrem B2B partnerů aktuální katalogový list přihlašených polských firem).

Vyplněný katalogový list je nedílnou součástí registrace!

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 26.8.2015
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.