Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí GSA Open Days 2017: Zajímají Vás systémy Galileo, EGNOS či kosmické aktivity obecně? Přijďte se podívat do sídla GSA v Praze v rámci dnů otevřených dveří!

GSA Open Days 2017: Zajímají Vás systémy Galileo, EGNOS či kosmické aktivity obecně? Přijďte se podívat do sídla GSA v Praze v rámci dnů otevřených dveří!

GSA Open Days 2017: Zajímají Vás systémy Galileo, EGNOS či kosmické aktivity obecně? Přijďte se podívat do sídla GSA v Praze v rámci dnů otevřených dveří!

Datum: 8.12.2017 08:00 - 9.12.2017 18:00

Již třetím rokem pořádá Agentura pro evropský GNSS (GSA), tentokráte ve dnech 8. a 9. prosince 2017, dny otevřených dveří ve svém sídle v pražských Holešovicích. Cílem dnů otevřených dveří v GSA je seznámit širokou veřejnost s evropskými systémy družicové navigace skrze řadu přednášek a bohatý doprovodný program. Zváni jsou jednotlivci, rodiny a samozřejmě i školy a studenti. Návštěvníci se na akci dozvědí více o tom, co dělá Evropská unie ve vesmíru, jak pracuje agentura GSA, jak funguje družicová navigace či proč je tak důležitá v našich každodenních životech.


Program dále zahrnuje zajímavé semináře, soutěže, výstavy, animační aktivity pro rodiny s dětmi, činnosti pro školy a jiné zábavné aktivity! Přijďte navštívit GSA a uvidíte model jedné z družic systému Galileo v různých konfiguracích, vyfotíte se ve vesmíru, zkusíte přistát s pomocí družicové navigace a můžete vyhrát zajímavé ceny.

Program akce naleznete zde.

Pokud chcete přijít jako školní návštěva, zaregistrujte se zde.

Pro více informací a novinky z přípravy akce „Dny otevřených dveří v GSA“ navštivte tento odkaz.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 23.10.2017
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril