Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Forum Vesmír: Kosmické aktivity České republiky

Forum Vesmír: Kosmické aktivity České republiky

Forum Vesmír: Kosmické aktivity České republiky

Datum: 5.6.2018 09:30 - 5.6.2018 17:00

Místo konání: Brno, kongresové centrum hotelu Holiday Inn

Pořadatel: Česká manažerská asociace ve spolupráci s nadací ZET Foundation, Nadací ZET prof. Milana Zeleného za podpory Ministerstva dopravy a Czech Space Year 2018.

"Změna jako šance. Potenciál českých společností v účasti na projektech kosmických technologií" - Využijte příležitost a zúčastněte se nadcházejícího Fóra Vesmír, potkejte zástupce významných firem a diskutujte s nimi, jak se zapojit a využít příležitosti, které kosmické aktivity přinášejí!


Vzduch je naše moře, říkával Tomáš Baťa. „Nastal čas baťovské inspirace Tomáše a Jana konečně realizovat a zhodnotit naší vlastní akcí, v naší vlastní době, a v našem vlastním, tj. národním podnikatelském prostředí“, připomíná prof. Milan Zelený. Česká republika úzce spolupracuje s Evropskou kosmickou agenturou ESA na rozvoji kapacit a schopností českého kosmického průmyslu a akademické sféry. ESA je jedním z pilířů českých kosmických aktivit. Dalším je pak spolupráce s Agenturou EU pro družicovou navigaci GSA, která sídlí od roku 2012 v Praze a řídí odtud evropské programy Galileo a EGNOS. V roce 10. výročí spolupráce ČR s ESA konference představí dosavadní výsledky zapojení ČR do kosmických aktivit ESA a EU.

Diskutující:
Karel Dobeš (zmocněnec Vlády ČR pro spolupráci s GSA), Marek Aldorf (CzechInvest), Pavel Habarta (TC AV ČR), Daniel Lopour (GSA), Pavel Sobotka (Frentech), Ota Horák (S.A.B & SpoluWorks), Luděk Nechleba (Honeywell CZ), Milan Šlapák (GE Aviation)

Moderuje:
Zdeněk Bílek, ambasador České manažerské asociace.

Program akce:


 

REGISTRACE NA AKCI: ZDE

COVER LETTER: ZDE 

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 27.4.2018
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril