Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí ERTICO - ITS Europe pořádá 3. ERTICO eCall Workshop

ERTICO - ITS Europe pořádá 3. ERTICO eCall Workshop

ERTICO - ITS Europe pořádá 3. ERTICO eCall Workshop

Datum: 30.11.2011 09:30 - 30.11.2011 15:00

Venue: ERTICO, Blue Tower - 2nd Floor, Avenue Louise 326, B-1050 Brussels, Belgium
Organiser ERTICO


ERTICO - ITS Europe pořádá 3. ERTICO eCall Workshop, kde budou prezentovány možnosti a otázky na téma Efektivní zavedení systému eCall z hlediska zainteresovaných subjektů.
Workshopu bude předsedat Martin Friewald, ředitel odboru LA2 Německého spolkového ministerstva dopravy, stavebnictví a urbanistického rozvoje.

Evropská komise vydala v současné době doporučení týkající se podpory služby eCall v elektronických komunikačních sítích pro přenos signálu z vozidla v případě tísňového volání na číslo 112 ("eCalls") a zároveň odborný posudek týkající se zavádění a celkového dopadu této sjednocené celoevropské služby tísňového volání z vozidla.

Z posudku vyplývá, že nejvhodnější a nejefektivnější je přístup regulační a je proto doporučován jako preferovaná možnost pro zavedení služby eCall v celé EU.

Závěrečný posudek doporučuje povinné zavedení harmonizované, interoperabilní celoevropské služby eCall, založené na principu 112 a na celoevropských normách vypracovaných Evropskou normalizační organizací do všech vozidel určité kategorie v Evropě, spolu s modernizací center tísňového volání pro příjem a další zpracování signálu v souladu s využitím systému eCall.

Možnost zaregistrovat svou účast a přihlásit vlastní prezentaci na toto téma najdete na adrese http://3rdecallworkshop.eventbrite.com/

Registrace na akci končí 31. října 2011
 

Autor: Václav Šimice   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 19.10.2011
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril