Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí CZ Copernicus Training and Infosession 2017, 24. května 2017, Agentura pro Evropský GNSS (GSA), Praha

CZ Copernicus Training and Infosession 2017, 24. května 2017, Agentura pro Evropský GNSS (GSA), Praha

CZ Copernicus Training and Infosession 2017, 24. května 2017, Agentura pro Evropský GNSS (GSA), Praha

Datum: 24.5.2017 09:00 - 24.5.2017 18:00


Dne 24. května 2017 se bude v prostorách Agentury pro Evropský GNSS (GSA) v Praze konat workshop „Copernicus Training and Infosession“.
Workshop je iniciativou Evropské komise v osvětě programu Copernicus, ke které se Česká republika přihlásila v rámci národního zastoupení ve výborech Copernicus (DG-GROW). Workshop je spoluorganizován SpaceTec Partners a na národní úrovni je zastřešován Národním sekretariátem GEO/Copernicus skrze své zástupce.


Kontaktní osoby na národní úrovni jsou Ondřej Šváb (MD) a Kateřina Nedbalová (MŽP). Více informací o kontaktech, programu a organizaci workshopu naleznete na webu akce zde.  Registrace bude zastavena při počtu max 150 registrovaných uživatelů, prosím, neodkládejte registraci, link je dostupný všem uživatelům Copernicus i mimo Českou republiku, registrace není omezená např. národní příslušností. Registrace je zdarma, konferenční jazyk je angličtina (MŽP je zajišťován simultální překlad eng/cz/eng).

REGISTRACE ON-LINE ZDE

V návaznosti na výše uvedený workshop organizuje Národní sekretariát GEO/Copernicus již šestý ročník uživatelského fóra "6. české uživatelské fórum Copernicus", které se bude konat den poté ve stejných prostorách, tj. dne 25. května 2017. Letošní ročník bude na téma "Potenciál využití družicových snímků z programu Copernicus v regionálním rozvoji".

Oba osvětové semináře jsou tematicky provázané, avšak z organizačních důvodů jsou registrace rozdělené. Veškeré informace jsou součástí samostatného článku zde.

Autor: K. Nedbalová, OMV MŽP

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 31.3.2017
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.