Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Česko-francouzský průmyslový den v Paříži

Česko-francouzský průmyslový den v Paříži

Česko-francouzský průmyslový den v Paříži

Datum: 12.6.2015 09:00 - 12.6.2015 18:00

Dne 12.6.2015 se v Paříži koná Česko – francouzský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit. Průmyslový den organizuje Ministerstvo dopravy, Velvyslanectví ČR ve Francii a francouzská kosmická agentura CNES za podpory průmyslových asociací, zejména České vesmírné aliance.


Cílem průmyslového dne je otevřít příležitost pro hledání nových partnerů do projektů ESA, Horizontu 2020 nebo pro čistě komerční spolupráci.  Na průmyslový den navazuje výstava International Paris Air Show, která se bude konat od 15. do 21. 6. 2015.

Nadcházející průmyslový den se bude konat na půdě francouzské kosmické agentury CNES na adrese Centre national d'études spatiales, 2 place Maurice Quentin, 75 039 PARIS CEDEX 01.

Den bude rozdělen na dvě části. V prvním bloku proběhnou krátké prezentace o kosmických aktivitách v obou zemích. Druhý blok bude určen k bilaterálním B2B jednáním o možné spolupráci mezi jednotlivými účastníky. Po skončení průmyslového dne předpokládáme uspořádání krátkého společenského setkání v prostorách zastupitelského úřadu ČR v Paříži, na kterém bude možné dokončit konzultace započaté na B2B v již méně formální atmosféře. Z tohoto důvodu je vhodné plánovat případný odlet do ČR až 13.6. v ranních či dopoledních hodinách.

Máte-li o účast na průmyslovém dni zájem, registrujte se prosím na následující adrese: milan.kadera@mdcr.cz nejpozději do 15. 5. 2015.

Pro sestavení plánu bilaterálních B2B jednání je nutné zjistit Vaše preference ohledně setkání se zástupci konkrétní společnosti. Proto jak francouzská, tak česká strana vytvoří katalog, v němž budou uvedeny krátké informace o každé účastnící se firmě. Formulář katalogu naleznete zde. V případě zájmu o účast prosím o jeho vyplnění a zaslání na adresu milan.kadera@mdcr.cz. Do katalogového listu můžete použít stejné informace, které jste sumarizovali do katalogu „Česko-německý nebo Česko-italský průmyslový den“, případně, jak je uvedeno v katalogu Czech Republic Successful in ESA, pokud s ESA již spolupracujete. Uzávěrka registrace na průmyslový den je 15.5.2015. Následně registrovaným účastníkům zašleme katalog francouzských firem, aby mohli vybrat partnery, s nimiž se budou chtít během dne setkat.

Vyplněný katalogový list je nedílnou součástí registrace!

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 4.5.2015
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.