Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Česko – Italský průmyslový den v Římě ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit

Česko – Italský průmyslový den v Římě ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit

Česko – Italský průmyslový den v Římě ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit

Datum: 17.4.2013 08:00 - 17.4.2013 19:00

Přihlašování již bylo uzavřeno.

Místo konání: ASI, Řím, Itálie
Organizuje: Ministerstvo dopravy ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR v Římě, Italskou kosmickou agenturou (ASI) a Českou vesmírnou aliancí
Jednací jazyk: angličtina
Cílem průmyslového dne je především představení a vzájemné setkání českých a italských firem, které se věnují kosmickým aktivitám.


Průmyslový den se bude konat v novém sídle Italské kosmické agentury v Římě ve středu, dne 17. dubna 2013. Den bude rozdělen na dvě části. V prvním bloku proběhnou krátké prezentace o kosmických aktivitách v obou zemích a stručná představení jednotlivých firem. Druhý blok bude určen k bilaterálním jednáním o možné spolupráci mezi jednotlivými účastníky workshopu. Následně je pro účastníky průmyslového dne plánováno neformální večerní setkání v prostorách ZÚ Řím.

Průmyslového dne se budou účastnit jak zástupci Italské kosmické agentury, tak zástupci italských firem. V případě zájmu o setkání se zástupcem nějaké konkrétní firmy nás neváhejte informovat. Společně s dalšími organizátory se budeme snažit její účast dojednat.

Organizační informace:

Místo konání: Via del Politecnico, 00133 Roma, Itálie

Předpokládaný začátek dne: od 8:45 registrace, od 9:00 zahájení

Zahájení: za ČR zahájí průmyslový den velvyslanec ČR v Římě, H.E. Petr Buriánek, za IT prezident ASI či jeho zástupce.

Národní prezentace: Krátké prezentace o kosmických aktivitách v ČR a IT, účasti v programech ESA, případně účasti na kosmických aktivitách dalších mezinárodních organizací.  

Formát prezentací firem: krátké představení: 3 slidy v ppt/pdf, v rámci kterých se firma představí. V prámci představení by měly být zodpovězeny otázky 1) Kdo jsme? 2) Čím se naše firma zabývá? 3) Co naše firma hledá / kam směřuje?

Důraz bude kladen na bilaterální setkání CZ a IT firem v dalším bloku.

Závěr dne je plánován na 13:00. V jednání je následná návštěva nedalekého centra TAS.  V podvečerních hodinách je plánováno neformální setkání účastníků průmyslového dne na ZÚ v centru města. Předpokládaný konec setkání je přibližně ve 20h.

 

V případě Vašeho zájmu prosím potvrďte Vaši účast e-mailem na adresu ondrej.svab@mdcr.cz nejpozději do 3. dubna 2013. Do e-mailu prosím uveďte, o jaké téma byste případně měli při projednávání zájem.

Pokud se průmysového dne nemůžete zúčastnit a máte zájem o předání kontaktů, informačních materiálů či prezentaci Vaší společnosti, neváhejte nás kontaktovat. 

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 7.3.2013
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.