Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí 4. české uživatelské fórum Copernicus

4. české uživatelské fórum Copernicus

4. české uživatelské fórum Copernicus

Datum: 12.5.2015 09:00 - 13.5.2015 17:00

CENIA, česká informační agentura pro životní prostředí, si Vás dovoluje ve spolupráci s Ministerstvem životního prostředí a Ministerstvem dopravy pozvat na 4. české uživatelské fórum Copernicus. Konference proběhne ve dnech 12. - 13. května 2015 v prostorách Ministerstva dopravy v Praze.


Letošním tématem jsou Družicová a UAV data pro životní prostředí. Můžete se tedy těšit na české i zahraniční prezentace zaměřené na multispektrální data blízká parametrům družice Sentinel 2, která by měla být v první polovině r. 2015 vypuštěna na oběžnou dráhu. Část prezentací bude věnována tématu UAV, tedy bezpilotním letounům jako alternativní platformy pro získávání dat pozorování Země. Další témata a organizační informace ke konferenci se dozvíte na oficiálních webových stránkách konference.

3. české uživatelské fórum Copernicus pohledem účastníků

Novinkou letošního ročníku je možnost přihlášení vlastní prezentace. Máte zajímavý projekt, který řeší některé z témat konference? Máte zkušenost s využíváním dat z družice Sentinel 1 nebo některé ze služeb Copernicus? Využívá Vaše organizace pro svou práci družicová data? Přihlaste si svůj příspěvek nebo poster do 7. dubna na copernicus@cenia.cz. Vstup na letošní ročník konference je po předchozí registraci zdarma.

Těšíme se na setkání s vámi!

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 16.3.2015
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.