Česky English

Úvodní stránka Aktuality ESPI workshop v oblasti SatCom pro zainteresované subjekty

ESPI workshop v oblasti SatCom pro zainteresované subjekty

15.12.2010

ESPI workshop v oblasti SatCom pro zainteresované subjekty 15. prosince 2010 se konal ve Vídni workshop pro zainteresované subjekty v oblasti satelitní komunikace (SatCom) pořádaný ESPI ( European Space Policy Institute

ESPI workshop v oblasti SatCom pro zainteresované subjekty

ESPI logo

15. prosince 2010 se konal ve Vídni  workshop pro zainteresované subjekty v oblasti SatCom (satelitní komunikace) pořádaný ESPI ( European Space Policy Institute). Diskutovalo se o politických otázkách týkajících se této oblasti, která představuje významnou oblast evropských vesmírných aktivit.

Workshop je součástí pracovního plánu ESPI pro rok 2010 a jeho výsledky budou použity jako podklady pro přípravu Zprávy ESPI o této problematice. Aktivity SatCom jsou velmi důležitou součástí současné evropské vesmírné politiky (European Space Policy - ESP). V průběhu workshopu však konkrétní cíle a strategie pro toto odvětví nebyly z hlediska ESP přímo stanoveny. Workshop měl za cíl spíše identifikovat nejdůležitější a naléhavé politické otázky v této oblasti.  Na základě výsledků semináře  bude vypracována SWOT analýza, která bude obsahovat obecná doporučení pro aktivity v této oblasti. Výsledky workshopu budou tak významným příspěvkem ke Zprávě ESPI na toto téma, která by měla být zveřejněna počátkem roku 2011.

 

Podrobnější informace na:

Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.