Česky English

Úvodní stránka Aktuality 3rd ARTES Applications Workshop 2013 – zahájení registrace účastníků

3rd ARTES Applications Workshop 2013 – zahájení registrace účastníků

23.1.2013

3rd ARTES Applications Workshop 2013 – zahájení registrace účastníků Ve dnech 18. a 19. dubna 2013 proběhne ve středisku CASD (Centre for High Defence Studies) v italském Římě workshop, zaměřený na aplikační projekty v programu ARTES.

Na akci "3rd ARTES Application Workshop" budou prezentovány dosažené úspěchy spojené se zvyšováním povědomí a možných přínosech služeb založených na kosmických technologiích a to zejména pro uživatelské komunity, u kterých využití těchto technologií na první pohled není zřejmé.

Účastníci si vyslechnou "success stories" mnoha již realizovaných projektů, a zároveň budou moci využít možnosti seznámení se s širokou škálou uživatelů, ale také dostanou prostor k vzájemné výměně názorů s předními zástupci evropského průmyslu a ESA.

Workshop bude zahájen ve 13 00 dne 18. dubna 2013 v CASD (Centre for High Defence Studies) v Římě na adrese: Palazzo Salviati, Piazza della Rovere 83.

Nejzazší termín pro podání přihlášek je stanoven na 31.3.2013.

 

 

Více informací o workshopu lze také získat na adrese iap@esa.int (v předmětu e-mailu uveďte “ARTES Applications Workshop”).

 

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.