Česky English

Úvodní stránka Mezinárodní soutěže Soutěž ESNC otevřena do 30. června 2012

Soutěž ESNC otevřena do 30. června 2012

14.6.2012

Soutěž ESNC otevřena do 30. června 2012

Na přihlášení nápadu do letošního devátého ročníku European Satellite Navigation Competition ESNC 2012 zbývá posledních 14 dnů. Již 30.6.2012 dojde totiž k uzavření databáze, do které se jednotlivé nápady registrují.

Během letních měsíců pak budou soutěžní nápady vyhodnoceny jak v rámci regionů, tak posléze i na celosvětové úrovni. Vítězové regionů, speciálních cen a celkový vítěz soutěže budou vyhlášeni na slavnostní recepci v Mnichově 25.10.2012.

V rámci soutěže se vyhlašuje regionální vítěz České republiky, který za svůj nápad obdrží peněžitou odměnu ve výši 3500 EUR. Druhé a třetí místo bude odměněno částkou 1500 resp. 750 EUR. Navíc vítězům na prvních pěti příčkách budou poskytnuty konzultační služby střižené na míru danému nápadu, a to v hodnotě 2000 EUR.

Pro vyřešení případných nejasností při popisování nápadu do daného formuláře v databáze ESNC a pro další rady můžete kontaktovat přímo Martina Šunkeviče (martin.sunkevic@mdcr.cz) anebo pana Ing. Luďka Kühra (l.kuhr@bic-rtd.cz) ze společnosti BIC R&D, která je partnerem Ministerstva dopravy pro organizaci soutěže ESNC na regionální úrovni.

Více informací o soutěži naleznete na http://www.spacedepartment.cz/4-sekce/mezinarodni-souteze/esnc---european-satellite-navigation-competition/ anebo na www.galileo-masters.eu .

Autor: Martin Šunkevič   |   Sekce: Mezinárodní soutěže | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril