Česky English

Úvodní stránka Mezinárodní soutěže Národní kolo soutěže o nejlepší aplikace nad volnými daty „Apps 4 Europe“

Národní kolo soutěže o nejlepší aplikace nad volnými daty „Apps 4 Europe“

28.2.2014

Národní kolo soutěže o nejlepší aplikace nad volnými daty „Apps 4 Europe“

České centrum pro vědu a společnost zve všechny vývojáře aplikací nad otevřenými daty k účasti v národním kole soutěže Apps4Europe. Soutěž je otevřená jak malým a středním firmám, tak i nezávislým vývojářům.

Podmínkou přihlášení se do soutěže je existence vlastní aplikace, minimálně ve fázi funkčního prototypu, která využívá otevřená data. Cenou pro nejlepší aplikaci bude uhrazení účasti 1 osoby na setkání s potenciálními investory v Manchesteru v březnu 2015 (International Business Lounge). Nabídky je možno zasílat na email apps4europe@ccss.cz do 30. 4. 2014 do 14:00.

Apps4Europe „Apps for Europe ‐ Turning Data into Business“ je evropský projekt financovaný v rámci programu CIP‐ICT‐PSP‐2012‐6, jehož cílem je podpořit dobré nápady v oblasti tvorby nových aplikací nad otevřenými daty. Projekt si klade za cíl propojit stávající vývojáře (malé podniky a nezávislé vývojáře ‐ Freelance) s potenciálními investory a napomoci tak dobrým nápadům uplatnit se na trhu.

Českým partnerem projektu zodpovědným za organizování soutěže v České republice je České centrum pro vědu a společnost (CCSS). Na vyhodnocení soutěžních nabídek se budou podílet i experti z České asociace pro geoinformace (CAGI), BIC‐R&D, s.r.o.,  Ministerstva vnitra a CENIA.

Více informací o soutěži naleznete zde.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Mezinárodní soutěže | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril