Česky English

Úvodní stránka Kosmické aktivity ČR SAVE THE DATE: Česko-rakouský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, Brno, 10. 10. 2019

SAVE THE DATE: Česko-rakouský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, Brno, 10. 10. 2019

29.5.2019

SAVE THE DATE: Česko-rakouský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, Brno, 10. 10. 2019

Dne 10. 10. proběhne v Brně česko-rakouský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, organizovaný Ministerstvem dopravy ve spolupráci s Jihomoravským inovačním centrem JIC a rakouským Spolkovým ministerstvem pro dopravu, inovace a technologie.

Průmyslový den bude rozdělen do dou hlavních částí. V prvním bloku proběhnou krátké prezentace kosmického sektoru obou zemí a stručně se představí jednotlivé zúčastněné společnosti a instituce. Druhá část pak bude věnována bilaterálním B2B jednáním o možné spolupráci mezi jednotlivými firmami.

V případě Vašeho zájmu o účast na akci zašlete, prosím, do 30. 6. na adresu michal.reinohl@mdcr.cz celá jména a emailové adresy osob, které se akce zúčastní či alespoň jednu adresu kontaktní osoby, se kterou budu moci dále o účasti Vaší společnosti komunikovat. Rovněž Vás žádám o zaslání vyplněného profilu společnosti, jehož šablonu naleznete ZDE. Jedná se o stejný formulář jako pro nedávno avizovaný průmyslový den s Lucemburskem a dřívější průmyslové dny. Pokud jste již pro některý průmyslový den tento formulář vyplňovali, stačí informace pouze aktualizovat.

Autor: Michal Reinőhl   |   Sekce: Kosmické aktivity ČR | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril