Česky English

Úvodní stránka Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Webové stránky:
www.msmt.cz

Adresa:
Karmelitská 7,
118 12 Praha 1

Tel. ústředna:
+420 234 811 111

Elektronická adresa:
posta@msmt.cz

 

Odbor zodpovědný za kosmickou problematiku:
Náměstek pro výzkum a vysoké školství

  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy je ústředním orgánem státní správy zodpovědným za vzdělávání, výzkum a vývoj v oblasti kosmických aktivit, včetně mezinárodní spolupráce.
  • Podílí se na koordinaci kosmických aktivit vlády České republiky. 

 

Aktuality RSS

ČR požádala o členství v konsorciu DARIAH ERIC
Praha, 14. června 2019 – Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy oficiálně požádalo o vstup ČR do konsorcia evropské výzkumné infrastruktury DARIAH ERIC (Digital Research Infrastructure for the Arts and Humanities). Českým národním koordinátorem výzkumných aktivit rozvíjených v rámci DARIAH ERIC se stane velká výzkumná infrastruktura LINDAT/CLARIAH-CZ, jejíž hostitelskou institucí je Univerzita Karlova.

Volné místo - ministerský rada v oddělení péče o pedagogické pracovníky MŠMT
Č. j.: MSMT-12810/2019-3

Ministerský rada v oddělení péče o pedagogické pracovníky MŠMT
Č. j.: MSMT-12810/2019-3

Volné místo - rada/ministerský rada v oddělení předběžné řídící kontroly finančních prostředků mimo operační programy MŠMT
Č. j.: MSMT-19327/2019-3

Rada/ministerský rada v oddělení předběžné řídící kontroly finančních prostředků mimo operační programy MŠMT
Č. j.: MSMT-19327/2019-3

ERC CZ (LL)
4. veřejná soutěž  

Slavnostní ceremoniál umístění superpočítače do ČR
Praha, 13. června 2019 – Na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy se za přítomnosti zástupce generálního ředitele Evropské komise pro komunikační sítě, obsah a technologie Khalila Rouhany uskutečnila slavnostní ceremonie umístění tzv. „EuroHPC petascale superpočítače“ v IT4Innovations národním superpočítačovém centru na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě.

Cena ministra školství, mládeže a tělovýchovy za mimořádné výsledky výzkumu, experimentálního vývoje a inovací za rok 2019 - výzva k předkládání návrhů
Článek obsahuje informace o předkládání návrhů na udělení Ceny ministra školství, mládeže a tělovýchovy za mimořádné výsledky výzkumu, experimentálního vývoje a inovací za rok 2019.

Ministr jednal s řediteli škol ohledně revizí RVP
Praha, 12. června 2019 – Ministr školství, mládeže a tělovýchovy dnes jednal v prostorách MŠMT s ředitelkami a řediteli některých škol ohledně probíhajících prací na revizích Rámcových vzdělávacích programů. Jde o důležitý krok v promítnutí potřeb a požadavků praxe do těchto úprav a aktualizací. Ministr bude v setkáních se zástupci škol pokračovat i v dalších týdnech.

Titul krále mladých chemiků putuje opět do Letovic
Sedmý ročník celostátního finále soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR zná svého vítěze. Králem mladých chemiků se stal Robin Dočekal ze ZŠ Letovice. Letovická základní škola tak obhájila své lňské prvenství a její žáci v soutěži dokázali zvítězit již potřetí.
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.