Česky English

Úvodní stránka Kalendář akcí Airbus Safran Launcher průmyslový den

Airbus Safran Launcher průmyslový den

Airbus Safran Launcher průmyslový den

Datum: 6.4.2017 09:30 - 6.4.2017 16:00

Přihlašování již bylo uzavřeno.

Do Prahy zavítá početná delegace z firmy Airbus Safran Launchers a uspořádá informační den k několika projektům, kterým se firma věnuje.


Po představení projektů budou mít české firmy a instituce možnost projednat příležitosti přímo s ESA v rámci 20-30 minutových časových oken. 
Akce proběhne v prostorách Technologického centra AV ČR, Ve Struhách 27, Praha (nikoliv na Ministerstvu).
 
Za firmu ASL se zúčastní:
  • Mr Jean-Sébastien Lemay, Institutional Relations Manager for Ariane Member States, Jean-sebastien.lemay@airbusafran-launchers.com
  • Mr Olivier Charre, Procurement Manager Ariane 6, olivier.charre@airbusafran-launchers.com 
  • Mr Olivier Gogdet, Programme Manager reusability, olivier.gogdet@airbusafran-launchers.com 
  • Mr Benoit Saboureault, Procurement Manager for microlaunchers, benoit.saboureault@airbusafran-launchers.com 
  • Mr Didier Gignac, Procurement Manager for R&T, didier.gignac@airbusafran-launchers.com 
  • Mr Philippe Lacan, Ho MLS, philippe.lacan@airbusafran-launchers.com 
  • Mr Dieter Preclik, Ho future propulsion activities, dieter.preclik@airbusafran-launchers.com 
AGENDA

09:00 – 09:30     Registration

09:30 – 09:40     Welcome & Introduction

09:40 – 09:50     Welcome & Introduction of ESA TT Broker

09:50 – 10:00     Presentation of the Airbus Safran Launchers Company

10:00 – 12:00     Presentation of ASL Programmes and main activities

Ariane 6 Launch Vehicle, remaining open opportunities (20’)                            

Microsat Launch Share - MLS (20’)                                                                                          

Future Programmes in ESA FLPP

Reusability demonstration (20’)                                                                                

Upper Stage activities (20’)                                                                        

Propulsion activities (20’)                                                                                              

Microlauncher initiatives(20’)                                                                                               

12:00 – 12:10     short break

12:10 – 13:10     Splinter Meetings part 1                (2-3 x 20-30’)                   

13:10 – 14:00     Lunch break

14:00 - 17:40      Splinter Meetings part 2                (7 x 20-30’)

17:40 – 18:00     Closing of the day

 

Autor a kontaktní osoba: Ondřej Rohlík (ondrej.rohlik@mdcr.cz)

 

Na akci se registrujte (tlačítkem níže na stránce) pro zajištění přidělení slotu na bilaterální jednání s ESA.

  •  

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kalendář akcí   |   Tisk   |   Poslat akci známému   |   Datum: 30.3.2017




RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.