Česky English

Úvodní stránka Vzdělávání v oblasti vesmírné problematiky Příležitost pro studenty: možná účast na Mezinárodním astronautickém kongresu IAC 2014 v Torontu

Příležitost pro studenty: možná účast na Mezinárodním astronautickém kongresu IAC 2014 v Torontu

6.3.2014

Příležitost pro studenty: možná účast na Mezinárodním astronautickém kongresu IAC 2014 v Torontu

Vzdělávací kancelář ESA nabízí evropským studentům možnost zúčastnit se letošního Mezinárodního astronautického kongresu (IAC 2014), který se bude konat od 29. září - 3. října v kanadském Torontu.

Mezinárodní astronautický kongres (IAC) se koná každý rok pod záštitou Mezinárodní astronautické federace, Mezinárodní akademie astronautiky a Mezinárodního institutu kosmického práva.

IAC je předním světovým setkáním takovéhoto druhu, jehož se zúčastní cca 3000 delegátů z řad kosmických agentur, průmyslu, vědy, dále inženýry, manažery, mladé profesionály a studenty z celého světa. Právě pro studenty představuje účast na IAC 2014 jedinečnou příležitost k navázání nových kontaktů s profesionály v oboru i podobně smýšlejícími vrstevníky.

V průběhu kongresu mohou studenti diskutovat s odborníky, vyslechnout jejich názory na budoucnost vývoje kosmonautiky a dozvědět se více informací o nejnovějším vývoji v oblasti vesmírného dění. Současně jsou studenti vedeni k aktivní účasti na kongresu tím, že představí mezinárodní kosmické komunitě svůj vlastní výzkum.

Pokud vás možnost účasti na IAC 2014 zaujala, pokračujte na tento odkaz, kde se dozvíte více informací. (Studentům, kteří budou vybráni skrze ESA,  budou dále hrazeny registrační poplatky na konferenci a získají příspěvek na ubytování, cestovné a stravné.)

Více informací o IAC 2014 naleznete na http://www.iac2014.org/

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Aktuality | Vzdělávání v oblasti vesmírné problematiky   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril