Česky English

Úvodní stránka Kosmické aktivity ČR SAVE THE DATE: Česko-lucemburský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, 8. června, Lucemburk

SAVE THE DATE: Česko-lucemburský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, 8. června, Lucemburk

23.3.2017

SAVE THE DATE: Česko-lucemburský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit, 8. června, Lucemburk

Dne 8. června 2017 se uskuteční „Česko-lucemburský průmyslový den ke spolupráci v oblasti kosmických aktivit“. Cílem průmyslového dnu bude otevřít příležitost pro hledání nových partnerů do projektů ESA, Horizontu 2020 nebo pro čistě komerční spolupráci v oblasti kosmických aktivit mezi českými a lucemburskými subjekty. Zvláštním zájem lucemburské strany je pak problematika těžby nerostných surovin ve vesmíru („Space Mining“). Případné spolupráci v dané oblasti bude v rámci průmyslového dnu věnována speciální pozornost.

Průmyslový den proběhne dne 8. června 2017 v Lucemburku, jeho organizátory jsou Ministerstvo dopravy, Česká vesmírná aliance, Velvyslanectví ČR v Lucembursku a lucemburské Ministerstvo hospodářství.

Průmyslový den bude realizován stejnou formou jako obdobné akce pořádané Ministerstvem dopravy v minulých letech. Průmyslový den bude rozdělen na dvě části. V prvním bloku proběhnou krátké prezentace o kosmických aktivitách v obou zemích, druhý blok bude určen k vlastním bilaterálním B2B jednáním k možné spolupráci mezi jednotlivými firmami.

Pokud máte předběžný zájem se průmyslového dnu zúčastnit, rezervujte si prosím v kalendáři den 8. června 2017 a zároveň nás o daném záměru informujte (na email: vaclav.nesladek@mdcr.cz). S blížícím se termínem konání akce bude zde na stránkách Českého kosmického portálu uvolněno více informaci.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kosmické aktivity ČR | Aktuality   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril
NETservis s.r.o. - tvorba www stránek, redesign, tvorba e-shopu, corporate identity, tvorba loga, firemní prezentace, webové stránky, Čokoláda