Česky English

Úvodní stránka Kosmické aktivity ČR Máte nápad jak využít kosmické technologie a přetavit je v komerční úspěch? Využijte příležitost a přihlaste se do historicky první výzvy podnikatelského inkubátoru ESA BIC Prague!

Máte nápad jak využít kosmické technologie a přetavit je v komerční úspěch? Využijte příležitost a přihlaste se do historicky první výzvy podnikatelského inkubátoru ESA BIC Prague!

18.8.2016

Máte nápad jak využít kosmické technologie a přetavit je v komerční úspěch? Využijte příležitost a přihlaste se do historicky první výzvy podnikatelského inkubátoru ESA BIC Prague!

Získejte 50 000 € a rozjeďte své podnikání! Pokud máte nápad na startup, který ve svých komerčních produktech či službách využije kosmické technologie nebo systémy, neváhejte a přihlaste se do aktuálně otevřené výzvy inkubátoru ESA BIC Prague.

V pondělí 15. srpna 2016  byla otevřena první výzvu pro podání přihlášek do programu ESA BIC Prague. Žádosti je možné odeslat až do 3. října 2016. Uzávěrky kontinuální výzvy budou během roku až čtyři. Během pěti let bude postupně vybráno až pětadvacet firem, které dostanou možnost inkubace a s tím i související podporu:

  • K podání žádosti je potřeba doložit pouze tři dokumenty, a to průvodní dopis, business plán a inkubační plán. Žádost se podává v angličtině.
  • Všechny potřebné dokumenty k přihlášení do programu ESA BIC Prague si můžete STÁHNOUT ZDE.

 

Více informací naleznete na oficiálním webu ESA BIC Prague, případně můžete zaslat dotaz na adresu esabicprague@czechinvest.org.

 

O ESA BIC Prague

ESA BIC Prague si klade za cíl podpořit využití kosmických technologií v běžném životě a zajistit tak podporu výzkumu, vývoje a inovací a zpeněžení jejich výsledků. Po dobu 5 let dostane až 25 českých start-upů příležitost hledat využití kosmických technologií v běžném životě. CzechInvest jako operátor programu zprostředkuje za podpory Hlavního města Prahy a Ministerstva průmyslu a obchodu vybraným žadatelům inkubační balíček, který bude obsahovat konzultační a poradenské služby v technologické i podnikatelské oblasti. Start-upům bude k dispozici také marketingová podpora či pomoc s vyhledáním partnerů a potenciálních investorů.

Autor: Václav Nesládek   |   Sekce: Kosmické aktivity ČR | Aktuality | Vybrané aktuality pro průmyslové a akademické subjekty   |   Tisk   |   Poslat článek známému
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

2017 Odbor ITS, kosmických aktivit a VaVaI 

Background image ©ESA - P.Carril